ultradefrag - en to uz@Latn translation catalogue (99 entries)

en: About UltraDefrag
uz@Latn: UltraDefrag haqida

en: Credits and licenses are listed in the handbook.
uz@Latn: Tashakkurlar va litsenziyalar qo‘llanmada ko‘rsatilgan.

en: UltraDefrag website
uz@Latn: UltraDefrag veb-sayti

en: &Action
uz@Latn: &Amal

en: &Settings
uz@Latn: &Sozlamalar

en: &Help
uz@Latn: &Yordam

en: &Analyze
uz@Latn: &Tahlil

en: &Defragment
uz@Latn: &Defragmentatsiya

en: &Quick optimization
uz@Latn: Te&zkor optimallash

en: &Full optimization
uz@Latn: To‘liq &optimallash

en: &Optimize MFT
uz@Latn: &MFTni optimallash

en: Pa&use
uz@Latn: &Pauza qilish

en: &Stop
uz@Latn: To‘&xtatish

en: &Show report
uz@Latn: Hi&sobotni ko‘rsatish

en: Skip removable &media
uz@Latn: Olinadigan m&edia tashlab ketilsin

en: &Rescan drives
uz@Latn: Disklarni &qayta tekshirish

en: Repair dri&ves
uz@Latn: Disklarni t&uzatish

en: E&xit
uz@Latn: &Chiqish

en: &When done
uz@Latn: &Nihoyasiga yetgach

en: &None
uz@Latn: &Hech nima qilinmasin

en: Stan&dby
uz@Latn: &Kutish rejimiga o‘tilsin

en: &Hibernate
uz@Latn: &Uyqu rejimiga o‘tilsin

en: &Logoff
uz@Latn: &Tizimdan chiqilsin

en: &Reboot
uz@Latn: Kompyuter &o‘chirib-yoqilsin

en: &Shutdown
uz@Latn: Kompyuter o‘&chirilsin

en: &Language
uz@Latn: &Interfeys tili

en: &Options
uz@Latn: &Parametrlar

en: &Sorting
uz@Latn: &Saralash

en: &Boot time scan
uz@Latn: &Tizimni yuklash vaqtida tekshirish

en: &Enable
uz@Latn: &Yoqib qo‘yish

en: &Script
uz@Latn: &Skript

en: By &path
uz@Latn: &Yo‘lagi bo‘yicha

en: By &size
uz@Latn: &Hajmi bo‘yicha

en: By &creation time
uz@Latn: Yaratilgan &vaqti bo‘yicha

en: By last &modification time
uz@Latn: &O‘zgargan vaqti bo‘yicha

en: By &last access time
uz@Latn: O&xirgi ochilgan vaqti bo‘yicha

en: In &ascending order
uz@Latn: O‘&suvchi tartibda

en: In &descending order
uz@Latn: &Kamayuvchi tartibda

en: &Contents
uz@Latn: &Mundarija

en: Best &practice
uz@Latn: &Misollar

en: &Frequently asked questions
uz@Latn: &Ko‘p so‘raladigan savollar

en: Cluster map &legend
uz@Latn: Klaster &xaritasidagi belgilar

en: &Upgrade
uz@Latn: &Yangilash

en: &Never check
uz@Latn: &Hech qachon tekshirilmasin

en: Check &stable releases only
uz@Latn: &Faqat barqaror versiyalar tekshirilsin

en: Check &all releases
uz@Latn: &Barcha versiyalar tekshirilsin

en: &Check now
uz@Latn: H&oziroq tekshirish

en: &About
uz@Latn: &Dastur haqida

en: &Debug
uz@Latn: &Kamchilikni tuzatish (debug)

en: Open &log
uz@Latn: &Log faylini ochish

en: Send bug &report
uz@Latn: Ka&mchilik haqida hisobot yuborish

en: Boot time script
uz@Latn: Yuklash paytida ishlatiladigan skript

en: Drive
uz@Latn: Disk

en: Status
uz@Latn: Holati

en: Fragmentation
uz@Latn: Fragmentatsiya

en: Total space
uz@Latn: Jami bo‘shliq

en: Free space
uz@Latn: Bo‘sh joy

en: % free
uz@Latn: % bo‘sh

en: Fragmented files on
uz@Latn: Bundagi fragmentatsiya bo‘lgan fayllar:

en: Visit our Homepage
uz@Latn: Rasmiy saytimizga tashrif buyuring

en: View report options
uz@Latn: Hisobot opsiyalarini ko‘rish

en: Powered by Lua
uz@Latn: Lua yordamida tuzilgan

en: Fragments
uz@Latn: Fragmentlar

en: Size
uz@Latn: Hajmi

en: Filename
uz@Latn: Fayl nomi

en: Comment
uz@Latn: Sharh

en: locked
uz@Latn: qulflangan

en: move failed
uz@Latn: ko‘chirib bo‘lmadi

en: invalid
uz@Latn: yaroqsiz

en: Please confirm
uz@Latn: Tasdiqlang

en: Do you really want to hibernate when done?
uz@Latn: Haqiqatan ham ish nihoyasiga yetgach, kompyuterni uyqu rejimiga o‘tkazasizmi?

note: : This expands to "60 seconds until hibernation" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until hibernation
uz@Latn: %lu soniyadan so‘ng uyqu rejimiga o‘tadi

en: Do you really want to log off when done?
uz@Latn: Haqiqatan ham ish nihoyasiga yetgach, tizimdan chiqasizmi?

note: : This expands to "60 seconds until logoff" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until logoff
uz@Latn: %lu soniyadan so‘ng tizimdan chiqiladi

en: Do you really want to reboot when done?
uz@Latn: Haqiqatan ham ish nihoyasiga yetgach, kompyuterni o‘chirib-yoqasizmi?

note: : This expands to "60 seconds until reboot" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until reboot
uz@Latn: %lu soniyadan so‘ng o‘chirib-yoqiladi

en: Do you really want to shutdown when done?
uz@Latn: Haqiqatan ham ish nihoyasiga yetgach, kompyuterni o‘chirasizmi?

note: : This expands to "60 seconds until shutdown" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until shutdown
uz@Latn: %lu soniyadan so‘ng kompyuter o‘chiriladi

en: &Yes
uz@Latn: &Ha

en: &No
uz@Latn: Y&o‘q

en: folders
uz@Latn: ta jild

en: files
uz@Latn: ta fayl

en: fragmented
uz@Latn: tasi fragmentlangan

en: compressed
uz@Latn: tasi siqilgan

en: The job is paused
uz@Latn: Ish pauza qilindi

en: The job is running
uz@Latn: Ish bajarilmoqda

en: Show
uz@Latn: Ko‘rsatish

en: Hide
uz@Latn: Yashirish

note: : This expands to "Release 7.0.0 is available for download!" : Make sure that "%ls" is included in the translated string at the correct position
en: Release %ls is available for download!
uz@Latn: %ls versiyasini yuklab olish mumkin!

en: You can upgrade me ^-^
uz@Latn: Yangilashingiz mumkin ^-^

en: &Cancel
uz@Latn: &Bekor

en: Error!
uz@Latn: Xatolik!

en: Disk needs to be repaired
uz@Latn: Diskni tuzatish kerak

note: : Status of the running disk analysis, : expands to "10 % analyzed". : Make sure that "%5.2lf" is included in the : translated string at the correct position.
en: %5.2lf %% analyzed
uz@Latn: %5.2lf %% tahlil qilindi

note: : Status of the running disk defragmentation, : expands to "10 % defragmented, pass 5". : Make sure that "%5.2lf" and "%d" are included : in the translated string at the correct positions.
en: %5.2lf %% defragmented, pass %d
uz@Latn: %5.2lf %% defragmentatsiya qilindi, %d-sikl

note: : Status of the running disk optimization, expands to : "10 % optimized, pass 5, 1024 moves total". : Make sure that "%5.2lf", "%d" and "%I64u" are included : in the translated string at the correct positions.
en: %5.2lf %% optimized, pass %d, %I64u moves total
uz@Latn: %5.2lf %% optimallandi, %d-sikl, jami %I64u tasi ko‘chirildi

note: : Status of the completed disk analysis.
en: Analyzed
uz@Latn: Tahlil qilindi

note: : Status of the completed disk defragmentation, : expands to "Defragmented, in 5 passes". : Make sure that "%d" is included in the : translated string at the correct position.
en: Defragmented, in %d passes
uz@Latn: Defragmentatsiya qilindi, %d ta sikl

note: : Status of the completed disk optimization, expands to : "Optimized, in 5 passes, 1024 moves total". : Make sure that "%d" and "%I64u" are included : in the translated string at the correct positions.
en: Optimized, in %d passes, %I64u moves total
uz@Latn: Optimallandi, %d ta sikldan so‘ng, jami %I64u tasi ko‘chirildi
