ultradefrag - en to sr translation catalogue (81 entries)

en: About UltraDefrag
sr: О програму

en: &Action
sr: Акција

en: &Settings
sr: Подешавања

en: &Help
sr: Помоћ

en: &Analyze
sr: Анализираj

en: &Defragment
sr: Дефрагментуј

en: &Quick optimization
sr: Брзa оптимизацијa

en: &Full optimization
sr: Пуна оптимизација

en: &Optimize MFT
sr: Оптимизујте МФТ

en: &Stop
sr: Стоп

en: &Show report
sr: Прикажи извештај

en: Skip removable &media
sr: Прескочити преносиве медијe

en: &Rescan drives
sr: Освежи

en: Repair dri&ves
sr: Поправи дискове

en: E&xit
sr: Излаз

en: &When done
sr: Када завршите

en: &None
sr: Ниједан

en: Stan&dby
sr: Приправност

en: &Hibernate
sr: Хибернирати

en: &Logoff
sr: Одјављивање

en: &Reboot
sr: Ребоот

en: &Shutdown
sr: Затварање

en: &Language
sr: Језик

en: &Sorting
sr: сортирање

en: &Boot time scan
sr: Старт током преузети Windows

en: &Enable
sr: Укључити

en: &Script
sr: Сценарио

en: By &path
sr: По путу

en: By &size
sr: По величини

en: By &creation time
sr: До време креирања

en: By last &modification time
sr: До последњег модификације времена

en: By &last access time
sr: До последњег времена приступа

en: In &ascending order
sr: У навише

en: In &descending order
sr: У опадајућем редоследу

en: &Contents
sr: Садржај

en: Best &practice
sr: Најбоља пракса

en: &Frequently asked questions
sr: Питања

en: Cluster map &legend
sr: Картова легенда

en: &About
sr: О програму

en: &Debug
sr: Отклонити неисправност

en: Open &log
sr: Отвори дневник

en: Send bug &report
sr: Пошаљи извештај о грешци

en: Boot time script
sr: Покретању система скрипта

en: Drive
sr: Партиција

en: Status
sr: Статус

en: Fragmentation
sr: Фрагментација

en: Total space
sr: Капацитет

en: Free space
sr: Слободног места

en: % free
sr: Проценат

en: Fragmented files on
sr: Фрагментиране датотеке на

en: Visit our Homepage
sr: Посетите наш сајт

en: View report options
sr: Опције извештаја

en: Powered by Lua
sr: Ради на Lua

en: Fragments
sr: број фрагмената

en: Size
sr: величина

en: Filename
sr: име фајла

en: Comment
sr: коментар

en: locked
sr: блокиран

en: move failed
sr: није успео да се креће

en: invalid
sr: грешка у алгоритму или у фајл систему

en: Please confirm
sr: Потврдити

en: Do you really want to hibernate when done?
sr: Заиста хибернизовати по завршетку?

note: : This expands to "60 seconds until hibernation" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until hibernation
sr: %lu секунди до хибернизације

en: Do you really want to log off when done?
sr: Да ли заиста желите да се одјавите када завршите?

note: : This expands to "60 seconds until logoff" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until logoff
sr: %lu секунди до одјављивање

en: Do you really want to reboot when done?
sr: Да ли заиста желите да рестартујете кад ради?

note: : This expands to "60 seconds until reboot" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until reboot
sr: %lu секунди до рестарта

en: Do you really want to shutdown when done?
sr: Заиста искључити по завршетку?

note: : This expands to "60 seconds until shutdown" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until shutdown
sr: %lu секунди до гашења

en: &Yes
sr: Да

en: &No
sr: Не

en: folders
sr: фолдери

en: files
sr: датотеке

en: fragmented
sr: фрагментовано

en: compressed
sr: компресовано

en: The job is running
sr: Рад се обавља

en: Show
sr: Прикажи

en: Hide
sr: Сакриј

en: You can upgrade me ^-^
sr: Можете да ми ажурирати ^-^

en: Disk needs to be repaired
sr: Диск треба да се поправи

note: : Status of the completed disk analysis.
en: Analyzed
sr: Анализирaнo
