ultradefrag - en to sl translation catalogue (82 entries)

en: About UltraDefrag
sl: O programu UltraDefrag

en: &Action
sl: Opravila

en: &Settings
sl: Nastavitve

en: &Help
sl: Pomoč

en: &Analyze
sl: Analiza

en: &Defragment
sl: Defragmentacija

en: &Quick optimization
sl: Hitra optimizacija

en: &Full optimization
sl: Polna optimizacija

en: &Optimize MFT
sl: Optimizacija MFT

en: Pa&use
sl: &Premor

en: &Stop
sl: Ustavi

en: &Show report
sl: Prikaži poročilo

en: Skip removable &media
sl: Preskoči odstranljive nosilce

en: &Rescan drives
sl: Osveži

en: Repair dri&ves
sl: Popravi

en: E&xit
sl: Izhod

en: &When done
sl: Ko končate

en: &None
sl: Nič

en: Stan&dby
sl: Stanje pripravljenosti

en: &Hibernate
sl: Mirovanje

en: &Logoff
sl: Odjava

en: &Reboot
sl: Ponovni zagon

en: &Shutdown
sl: Zaustavitev

en: &Language
sl: Jezik

en: &Sorting
sl: &Urejanje

en: &Boot time scan
sl: Naj se zaženejo ob zagonu Windows

en: &Enable
sl: Vključi

en: &Script
sl: Skripta

en: By &path
sl: Uredi po &poti

en: By &size
sl: Uredi po &velikosti

en: By &creation time
sl: Uredi po &času stvaritve

en: By last &modification time
sl: Uredi po času zadnje &spremembe

en: By &last access time
sl: Uredi po času zadnjega &dostopa

en: In &ascending order
sl: Uredi od &začetka

en: In &descending order
sl: Uredi od &konca

en: &Contents
sl: Vsebina

en: Best &practice
sl: Najboljša praksa

en: &Frequently asked questions
sl: Pogosta vprašanja

en: Cluster map &legend
sl: Grozd zemljevida legenda

en: &About
sl: O programu

en: &Debug
sl: &Razhroščevanje

en: Open &log
sl: Odpri &dnevnik

en: Send bug &report
sl: Pošlji poročilo o hrošču

en: Boot time script
sl: Skripta ob zagonu

en: Drive
sl: Pogon

en: Status
sl: Stanje

en: Fragmentation
sl: Fragmentacija

en: Total space
sl: Skupaj prostora

en: Free space
sl: Nezasedeni prostor

en: % free
sl: Odstotek

en: Fragmented files on
sl: Fragmentirano datotek na

en: Visit our Homepage
sl: Obiščite našo spletno stran

en: View report options
sl: Možnosti poročila

en: Powered by Lua
sl: Deluje na Lua

en: Fragments
sl: število fragmentov

en: Size
sl: velikost

en: Filename
sl: ime datoteke

en: Comment
sl: komentar

en: locked
sl: blokirana

en: move failed
sl: ni uspelo premakniti

en: invalid
sl: napaka v algoritmu ali v datotečnem sistemu

en: Please confirm
sl: Prosimo, da potrdite

en: Do you really want to hibernate when done?
sl: Ali želite, da računalnik preide v mirovanje, ko se opravila končajo?

note: : This expands to "60 seconds until hibernation" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until hibernation
sl: %lu sekunde do mirovanja

en: Do you really want to log off when done?
sl: Ali se želite odjaviti, ko se opravila končajo?

note: : This expands to "60 seconds until logoff" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until logoff
sl: %lu sekunde do odjave

en: Do you really want to reboot when done?
sl: Ali želite, da se računalnik ponovno zažene, ko se opravila končajo?

note: : This expands to "60 seconds until reboot" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until reboot
sl: %lu sekunde do ponovnega zagona

en: Do you really want to shutdown when done?
sl: Ali želite, da se računalnik zaustavi, ko se opravila končajo?

note: : This expands to "60 seconds until shutdown" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until shutdown
sl: %lu sekunde do zaustavitve

en: &Yes
sl: Da

en: &No
sl: Ne

en: folders
sl: map

en: files
sl: datotek

en: fragmented
sl: fragmentirano

en: compressed
sl: stisnjeno

en: The job is running
sl: Opravilo se izvaja

en: Show
sl: Prikaži

en: Hide
sl: Skrij

en: You can upgrade me ^-^
sl: Na voljo so posodobitve ^-^

en: Disk needs to be repaired
sl: Disk je potrebno popraviti

note: : Status of the completed disk analysis.
en: Analyzed
sl: Analizirano
