ultradefrag - en to sk translation catalogue (99 entries)

en: About UltraDefrag
sk: O programe

en: Credits and licenses are listed in the handbook.
sk: Kredity a licencie sú vypísané v príručke.

en: UltraDefrag website
sk: UltraDefrag webstránka

en: &Action
sk: Akcia

en: &Settings
sk: Nastavenia

en: &Help
sk: Pomoc

en: &Analyze
sk: Analyzovať

en: &Defragment
sk: Defragmentovať

en: &Quick optimization
sk: Rýchla optimalizácia

en: &Full optimization
sk: Plná optimalizácia

en: &Optimize MFT
sk: Optimalizovať MFT

en: Pa&use
sk: Pozastaviť

en: &Stop
sk: Zastaviť

en: &Show report
sk: Zobraziť report

en: Skip removable &media
sk: Preskočiť vymeniteľné média

en: &Rescan drives
sk: Obnoviť jednotky

en: Repair dri&ves
sk: Opravy diskov

en: E&xit
sk: Skončiť

en: &When done
sk: Po dokončení

en: &None
sk: Nerobiť nič

en: Stan&dby
sk: Pohotovostný režim

en: &Hibernate
sk: Hibernovať

en: &Logoff
sk: Odhlásiť

en: &Reboot
sk: Reštartovať

en: &Shutdown
sk: Vypnúť PC

en: &Language
sk: Jazyk

en: &Options
sk: Možnosti

en: &Sorting
sk: Triedenie

en: &Boot time scan
sk: Defragmentovať pri štarte OS

en: &Enable
sk: Povoliť

en: &Script
sk: Skript

en: By &path
sk: podľa cesty

en: By &size
sk: podľa veľkosti

en: By &creation time
sk: Podľa času vytvorenia

en: By last &modification time
sk: Do poslednej zmeny času

en: By &last access time
sk: Do posledného prístupu dobe

en: In &ascending order
sk: Vo vzostupnom poradí

en: In &descending order
sk: V zostupnom poradí

en: &Contents
sk: Obsah

en: Best &practice
sk: Vhodné použitie

en: &Frequently asked questions
sk: Časté otázky

en: Cluster map &legend
sk: Legenda cluster mapy

en: &Upgrade
sk: &Upgradovať

en: &Never check
sk: &Nikdy nekontrolovať

en: Check &stable releases only
sk: Kontrolovať len &stabilné releasy

en: Check &all releases
sk: Kontrolovať všetky releasy

en: &Check now
sk: Skontrolovať teraz

en: &About
sk: O programe

en: &Debug
sk: Ladiť

en: Open &log
sk: Otvorte záznam

en: Send bug &report
sk: Zaslanie správy o chybe

en: Boot time script
sk: Skript pri spustení OS

en: Drive
sk: Jednotka

en: Status
sk: Stav

en: Fragmentation
sk: Roztrieštenia

en: Total space
sk: Celková veľkosť

en: Free space
sk: Voľná veľkosť

en: % free
sk: Percent

en: Fragmented files on
sk: Fragmentované súbory na

en: Visit our Homepage
sk: Navštívte našu homepage

en: View report options
sk: Zobraziť prehľad možností

en: Powered by Lua
sk: Poháňané Luou

en: Fragments
sk: fragmenty

en: Size
sk: veľkosť

en: Filename
sk: názov súboru

en: Comment
sk: komentár

en: locked
sk: zamknutý

en: move failed
sk: presun sa nepodaril

en: invalid
sk: neplatný

en: Please confirm
sk: Prosím potvrďte

en: Do you really want to hibernate when done?
sk: Naozaj chcete uspať počítač po dokončení?

note: : This expands to "60 seconds until hibernation" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until hibernation
sk: %lu sekúnd do uspatia počítača

en: Do you really want to log off when done?
sk: Naozaj sa chcete po dokončení odhlásiť?

note: : This expands to "60 seconds until logoff" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until logoff
sk: %lu sekúnd do odhlásenia používateľa

en: Do you really want to reboot when done?
sk: Naozaj chcete po dokončení reštartovať počítač?

note: : This expands to "60 seconds until reboot" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until reboot
sk: %lu sekúnd do reštartovania počítača

en: Do you really want to shutdown when done?
sk: Naozaj chcete vypnúť počítač po dokončení?

note: : This expands to "60 seconds until shutdown" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until shutdown
sk: %lu sekúnd do vypnutia počítača

en: &Yes
sk: áno

en: &No
sk: nie

en: folders
sk: priečinkov

en: files
sk: súborov

en: fragmented
sk: fragmentovaných

en: compressed
sk: komprimovaných

en: The job is paused
sk: Práca je pozastavená

en: The job is running
sk: Práca beží

en: Show
sk: Ukázať

en: Hide
sk: Skryť

note: : This expands to "Release 7.0.0 is available for download!" : Make sure that "%ls" is included in the translated string at the correct position
en: Release %ls is available for download!
sk: Vydanie %ls je dostupné na stiahnutie!

en: You can upgrade me ^-^
sk: Môžete ma aktualizovať ^-^

en: &Cancel
sk: Zrušiť

en: Error!
sk: Chyba!

en: Disk needs to be repaired
sk: Disk je potrebné opraviť

note: : Status of the running disk analysis, : expands to "10 % analyzed". : Make sure that "%5.2lf" is included in the : translated string at the correct position.
en: %5.2lf %% analyzed
sk: %5.2lf %% zanalyzované

note: : Status of the running disk defragmentation, : expands to "10 % defragmented, pass 5". : Make sure that "%5.2lf" and "%d" are included : in the translated string at the correct positions.
en: %5.2lf %% defragmented, pass %d
sk: %5.2lf %% defragmentované, prechod %d

note: : Status of the running disk optimization, expands to : "10 % optimized, pass 5, 1024 moves total". : Make sure that "%5.2lf", "%d" and "%I64u" are included : in the translated string at the correct positions.
en: %5.2lf %% optimized, pass %d, %I64u moves total
sk: %5.2lf %% optimalizované, prechod %d, %I64u presunov celkovo

note: : Status of the completed disk analysis.
en: Analyzed
sk: analyzované

note: : Status of the completed disk defragmentation, : expands to "Defragmented, in 5 passes". : Make sure that "%d" is included in the : translated string at the correct position.
en: Defragmented, in %d passes
sk: Defragmented, v %d prechodoch

note: : Status of the completed disk optimization, expands to : "Optimized, in 5 passes, 1024 moves total". : Make sure that "%d" and "%I64u" are included : in the translated string at the correct positions.
en: Optimized, in %d passes, %I64u moves total
sk: Optimalizované, v %d prechodoch, %I64u presunov celkovo
