ultradefrag - en to no translation catalogue (79 entries)

en: About UltraDefrag
no: Om UltraDefrag

en: &Action
no: &Handling

en: &Settings
no: &Innstillinger

en: &Help
no: &Hjelp

en: &Analyze
no: &Analyser

en: &Defragment
no: &Defragmenter

en: &Quick optimization
no: Rask optimalisering

en: &Full optimization
no: Full optimalisering

en: &Optimize MFT
no: Optimaliser MFT

en: &Stop
no: &Stopp

en: &Show report
no: &Hvis rapport

en: Skip removable &media
no: &Hopp over flyttbare media

en: &Rescan drives
no: Skann på &nytt

en: Repair dri&ves
no: Reparasjon stasjoner

en: E&xit
no: A&vslutt

en: &When done
no: Når &utført

en: &None
no: &Gjør ingenting

en: Stan&dby
no: H&vilemodus

en: &Hibernate
no: Dval&emodus

en: &Logoff
no: Lo&gg av

en: &Reboot
no: O&mstart

en: &Shutdown
no: S&lå av

en: &Language
no: &Språk

en: &Sorting
no: sortering

en: &Boot time scan
no: Skann ved &Windows-oppstart

en: &Enable
no: &Aktivere

en: &Script
no: Pro&grammer

en: By &path
no: etter banen

en: By &size
no: etter størrelse

en: By &creation time
no: Etter opprettelse tid

en: By last &modification time
no: Etter siste endring tid

en: By &last access time
no: Etter siste aksesstid

en: In &ascending order
no: I stigende rekkefølge

en: In &descending order
no: I synkende rekkefølge

en: &Contents
no: &Innhold

en: Best &practice
no: &Anbefalinger

en: &Frequently asked questions
no: Spørs&mål og svar

en: Cluster map &legend
no: &Cluster kart legende

en: &About
no: &Om

en: &Debug
no: &Feilsøk

en: Open &log
no: Åpne &logg

en: Send bug &report
no: Send &feilrapport

en: Boot time script
no: Oppstartsprogram

en: Drive
no: Volum

en: Fragmentation
no: Fragmentering

en: Total space
no: Totalt plass

en: Free space
no: Ledig plass

en: % free
no: % ledig

en: Fragmented files on
no: Fragmenterte filer på

en: Visit our Homepage
no: Besøk vår hjemmeside

en: View report options
no: Se rapporteringsalternativer

en: Fragments
no: fragmenter

en: Size
no: størrelse

en: Filename
no: filnavn

en: Comment
no: kommentér

en: locked
no: låst

en: move failed
no: flytting mislyktes

en: invalid
no: ugyldig

en: Please confirm
no: Bekreft

en: Do you really want to hibernate when done?
no: Vil du virkelig sette i dvalemodus når defragmenteringen er ferdig?

note: : This expands to "60 seconds until hibernation" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until hibernation
no: %lu sekunder før dvalemodus

en: Do you really want to log off when done?
no: Vil du virkelig logge av når defragmenteringen er ferdig?

note: : This expands to "60 seconds until logoff" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until logoff
no: %lu sekunder før avlogging

en: Do you really want to reboot when done?
no: Vil du virkelig starte på nytt når defragmenteringen er ferdig?

note: : This expands to "60 seconds until reboot" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until reboot
no: %lu sekunder før omstart

en: Do you really want to shutdown when done?
no: Vil du virkelig slå av når defragmenteringen er ferdig?

note: : This expands to "60 seconds until shutdown" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until shutdown
no: %lu sekunder før maskinen slås av

en: &Yes
no: &Ja

en: &No
no: &Nei

en: folders
no: mapper

en: files
no: filer

en: fragmented
no: fragmenterte

en: compressed
no: komprimerte

en: The job is running
no: En jobb kjører

en: Show
no: Vis

en: Hide
no: Skjul

en: You can upgrade me ^-^
no: Du kan oppgradere meg ^-^

en: Disk needs to be repaired
no: Disk må repareres

note: : Status of the completed disk analysis.
en: Analyzed
no: Analysert
