ultradefrag - en to my translation catalogue (91 entries)

en: About UltraDefrag
my: UltraDefrag အကြောင်း

en: Credits and licenses are listed in the handbook.
my: Credits နှင့်လိုင်စင်များကို လက်စွဲစာအုပ်ထဲတွင်တွေ့နိုင်သည်။

en: &Action
my: ပြုလုပ်မှု

en: &Settings
my: ချိန်ညှိရာများ

en: &Help
my: အကူအညီ

en: &Analyze
my: သုံးသပ်

en: &Defragment
my: ဖိုင်ပြန်စီ

en: &Quick optimization
my: အမြန် အဆင့်မြင့်ဆုံး လုပ်ခြင်း

en: &Full optimization
my: အပြည့် အဆင့်မြင့်ဆုံး လုပ်ခြင်း

en: &Optimize MFT
my: MFT  ကိုအဆင့်မြင့်ဆုံး စေခြင်း

en: Pa&use
my: ခေတ္တနား

en: &Stop
my: ရပ်

en: &Show report
my: သတင်းပြပါ

en: Skip removable &media
my: ဖယ်ရသည့် ဋ္ဌာနေကို ကျော်လွှား

en: &Rescan drives
my: ဋ္ဌာနေများပြန်စစ်

en: Repair dri&ves
my: ဋ္ဌာနေများ ပြင်ရန်

en: E&xit
my: ထွက်

en: &When done
my: ပြုလုပ်ပြီးလျှင်

en: &None
my: ဗလာ

en: Stan&dby
my: အရံသင့် နေ

en: &Hibernate
my: မှေးစက်အိပ်

en: &Logoff
my: အပြင်ထွက်

en: &Reboot
my: စက်ပြန်တင်

en: &Shutdown
my: စက်ရပ်ဆဲ

en: &Language
my: စကား

en: &Sorting
my: ရှင်းလင်းခြင်း

en: &Boot time scan
my: ဝင်ဒိုး အစတွင် စလုပ်

en: &Enable
my: စွမ်းဆောင်နိုင်စေ

en: &Script
my: ညွှန်စာ

en: By &path
my: လမ်း‌ကြောင်း နှင့်ရှင်း

en: By &size
my: အရွယ် ပမာဏ နှင့်ရှင်း

en: By &creation time
my: ဖန်တိးချိန် နှင့်ရှင်း

en: By last &modification time
my: နောက်ဆုံး ပြုပြင်ချိန် နှင့်ရှင်း

en: By &last access time
my: နောက်ဆုံး အသုံးပြုချိန် နှင့်ရှင်း

en: In &ascending order
my: အောက်မှအထက်သို့ အတိုင်းနှင့်ရှင်း

en: In &descending order
my: အထက်မှအောက်သို့ အတိုင်းနှင့်ရှင်း

en: &Contents
my: ပါဝင်ရာများ

en: Best &practice
my: အကောင်းဆုံး လုပ်စဉ်

en: &Frequently asked questions
my: မေးပါများ စကားရ

en: Cluster map &legend
my: စုပြုံလိုက် ပုံနှင့် ဖြစ်စဉ်

en: &Upgrade
my: &U အဆင့်မြင့်တင်မည်

en: &Never check
my: &N ဘယ်တော့မှမစစ်ဆေးပါ

en: Check &stable releases only
my: &s အကောင်းဆုံးထုတ်ထားသည်များကိုသာစစ်ဆေးမည်

en: Check &all releases
my: &a ထွက်ရှိသမျှအားလုံးစစ်ဆေးမည်

en: &Check now
my: &C ယခုစစ်ဆေးမည်

en: &About
my: အကြောင်းအရာ

en: &Debug
my: ပြသာနာရှင်း

en: Open &log
my: ဖွင့်ပြီး မှတ်တမ်းတင်ရန်

en: Send bug &report
my: ပြသာနာ အကြောင်းကြားရန်

en: Boot time script
my: စက်အစ အညွှန်းစာတို

en: Drive
my: ဋ္ဌာနေများထုထည်

en: Status
my: အနေအထား

en: Fragmentation
my: အပိုင်းအစများ

en: Total space
my: နေရာ အကုန်

en: Free space
my: လွတ်လပ် နေရာ

en: % free
my: % လွတ်လပ်

en: Fragmented files on
my: ကွဲပျက်နေသော ဖိုင်ပေါ်တွင်

en: Visit our Homepage
my: အိမ်စာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: View report options
my: ဖြစ်ကြောင်းကြည့်ရန်  ရွေးချယ်ရာ

en: Powered by Lua
my: LUA နှင့် အားအင်ဖြည့်

en: Fragments
my: အစအနများ

en: Size
my: အရွယ်

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Comment
my: ဝေဖန်ချက်

en: locked
my: ဖြည်မရပါ

en: move failed
my: ရွှေ့မရပါ

en: invalid
my: သေနေသော

en: Please confirm
my: သေချာမှု ထပ်လုပ်ပါ

en: Do you really want to hibernate when done?
my: လုပ်ငန်းပြီးလျှင် သင် တကယ်စက်ကို ဒလံထားမှာလား ။

note: : This expands to "60 seconds until hibernation" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until hibernation
my: %lu ဒလံမတိုင်ခင် စက္ကန့်ကြာချိန်

en: Do you really want to log off when done?
my: ပြုလုပ်ပြီးလျှင် သင်တကယ် အပြင်ထွက်ချင်သလား။

note: : This expands to "60 seconds until logoff" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until logoff
my: %lu အပြင်ထွက်ရန် စက္ကန့်ကြာသာလိုသည်

en: Do you really want to reboot when done?
my: ပြုလုပ်ပြီးလျှင် သင်တကယ် စက်ပြန်တင် ချင်သလား။

note: : This expands to "60 seconds until reboot" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until reboot
my: %lu စက်ပြန်တင်ရန် စက္ကန့်ကြာ သာလိုသည်

en: Do you really want to shutdown when done?
my: လုပ်ငန်းပြီးလျှင် သင် တကယ်စက်ကို ပိတ်ချင်သလား ။

note: : This expands to "60 seconds until shutdown" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until shutdown
my: %lu မပိတ်ခင် စက္ကန့်ကြာချိန်

en: &Yes
my: ဟုတ်ပြီ

en: &No
my: မဟုတ်ဘူး

en: folders
my: ဖိုင်တွဲများ

en: files
my: ဖိုင်များ

en: fragmented
my: ဖိုင်ပြန့်ကြဲမှု

en: compressed
my: ဖိနှိပ်သည်

en: The job is running
my: အလုပ် လုပ်နေသည်

en: Show
my: ဖေါ်ြပပါ

en: Hide
my: ဝှက်ထားပါ

note: : This expands to "Release 7.0.0 is available for download!" : Make sure that "%ls" is included in the translated string at the correct position
en: Release %ls is available for download!
my: %ls သည်ဒေါင်းလုတ်ပြုလုပ်ရန်အတွက်ရရှိနိုင်ပါပြီ။

en: You can upgrade me ^-^
my: သင်ငါ့ကို အဆင့်မြှင့်နိုင်သည် ^-^

en: &Cancel
my: &C ပယ်ဖျက်မည်

en: Error!
my: အမှားအယွင်း

en: Disk needs to be repaired
my: ချပ်ပြား ပြင်ရန်လိုအပ်သည်

note: : Status of the completed disk analysis.
en: Analyzed
my: သုံးသပ်ပြီး
