ultradefrag - en to ms translation catalogue (78 entries)

en: About UltraDefrag
ms: Mengenai UltraDefrag

en: &Action
ms: &Tindakan

en: &Settings
ms: &Tetapan

en: &Help
ms: &Bantuan

en: &Analyze
ms: &Analisa

en: &Defragment
ms: proses defragment

en: &Quick optimization
ms: &Optimalkan &Cepat

en: &Full optimization
ms: &Optimalkan &Penuh

en: &Optimize MFT
ms: &Optimalkan MFT

en: &Stop
ms: &Berhenti

en: &Show report
ms: &Tunjukkan laporan

en: Skip removable &media
ms: &Langkau media alih

en: &Rescan drives
ms: Imbas semula cakera keras

en: Repair dri&ves
ms: Pembaikan cakera keras

en: E&xit
ms: &Keluar

en: &When done
ms: &Apabila selesai

en: &None
ms: &Tidak ada

en: Stan&dby
ms: &Siap

en: &Hibernate
ms: berhibernasi

en: &Logoff
ms: &Log keluar

en: &Reboot
ms: but semula

en: &Shutdown
ms: &Matikan

en: &Language
ms: &Bahasa

en: &Sorting
ms: Menyusun

en: &Boot time scan
ms: &Boot imbasan masa

en: &Enable
ms: &Dayakan

en: &Script
ms: &Skrip

en: By &path
ms: oleh laluan

en: By &size
ms: oleh saiz

en: By &creation time
ms: oleh masa penciptaan

en: By last &modification time
ms: oleh masa modifikasi lalu

en: By &last access time
ms: oleh masa akses lalu

en: In &ascending order
ms: Dalam tertib menaik

en: In &descending order
ms: dalam tertib menurun

en: &Contents
ms: &Kandungan

en: Best &practice
ms: &Amalan terbaik

en: &Frequently asked questions
ms: &Soalan-soalan lazim

en: Cluster map &legend
ms: &Kluster peta legenda

en: &About
ms: &Mengenai

en: &Debug
ms: &Nyahpepijat

en: Open &log
ms: &Buka log

en: Send bug &report
ms: &Hantar laporan bug

en: Boot time script
ms: Boot skrip masa

en: Drive
ms: Cakera

en: Fragmentation
ms: Pemecahan

en: Total space
ms: Jumlah ruang

en: Free space
ms: Ruang bebas

en: % free
ms: % kosong

en: Fragmented files on
ms: Fail berpecah pada:

en: Visit our Homepage
ms: Lawati laman web kami

en: View report options
ms: Lihat pilihan laporan

en: Powered by Lua
ms: Dikuasakan oleh Lua

en: Fragments
ms: Serpihan

en: Size
ms: Saiz

en: Filename
ms: Nama fail

en: Comment
ms: Komen

en: locked
ms: dikunci

en: move failed
ms: pindah gagal

en: invalid
ms: tidak sah

en: Please confirm
ms: Sila sahkan

en: Do you really want to hibernate when done?
ms: Adakah anda benar-benar mahu untuk hibernate apabila dilakukan?

note: : This expands to "60 seconds until hibernation" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until hibernation
ms: %lu saat sehingga hibernate

en: Do you really want to log off when done?
ms: Adakah anda benar-benar mahu untuk log off apabila dilakukan?

note: : This expands to "60 seconds until logoff" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until logoff
ms: %lu saat sehingga log off

en: Do you really want to reboot when done?
ms: Adakah anda benar-benar mahu untuk bemula semula apabila dilakukan?

note: : This expands to "60 seconds until reboot" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until reboot
ms: %lu saat sehingga bemula semula

en: Do you really want to shutdown when done?
ms: Adakah anda benar-benar mahu untuk matikan apabila dilakukan?

note: : This expands to "60 seconds until shutdown" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until shutdown
ms: %lu saat sehingga matikan

en: &Yes
ms: &Ya

en: &No
ms: &Tidak

en: folders
ms: direktori

en: files
ms: fail

en: fragmented
ms: berpecah

en: compressed
ms: termampat

en: The job is running
ms: Kerja sedang berjalan

en: You can upgrade me ^-^
ms: Anda boleh menaik taraf saya! ^-^

en: Disk needs to be repaired
ms: Cakera perlu dibaiki

note: : Status of the completed disk analysis.
en: Analyzed
ms: Dianalisis
