ultradefrag - en to lv translation catalogue (81 entries)

en: About UltraDefrag
lv: Par programmu UltraDefrag

en: &Action
lv: &Darbība

en: &Settings
lv: &Uzstādījumi

en: &Help
lv: &Palīdzība

en: &Analyze
lv: &Analizēt

en: &Defragment
lv: &Defragmentēt

en: &Quick optimization
lv: Ātrā &optimizācija

en: &Full optimization
lv: &Pilnā optimizācija

en: &Optimize MFT
lv: Optimizēt &MFT

en: Pa&use
lv: &Pauze

en: &Stop
lv: Ap&turēt

en: &Show report
lv: &Rādīt atskaiti

en: Skip removable &media
lv: Izlaist maināmos datu &nesējus

en: &Rescan drives
lv: Di&sku meklēšana

en: Repair dri&ves
lv: &Labot diskus

en: E&xit
lv: &Iziet

en: &When done
lv: &Kad izdarīts

en: &None
lv: &Neko

en: Stan&dby
lv: &Gaidīt

en: &Hibernate
lv: &Hibernācija

en: &Logoff
lv: &Iziet

en: &Reboot
lv: &Pārlādēt datoru

en: &Shutdown
lv: I&zslēgt datoru

en: &Language
lv: &Valodas

en: &Sorting
lv: Šķi&rošana

en: &Boot time scan
lv: Pārbaude Windows &ielādes laikā

en: &Enable
lv: &Atļaut

en: &Script
lv: &Skripts

en: By &path
lv: Šķirot &pēc ceļa

en: By &size
lv: Šķirot pēc izmēra (&size)

en: By &creation time
lv: Šķirot pē&c radīšanas laika (_c_reation)

en: By last &modification time
lv: Šķirot pēc pēdējo iz&maiņu laika (_m_od)

en: By &last access time
lv: Šķirot pēc pēdējās pieejas &laika (_l_ast acc)

en: In &ascending order
lv: Šķirot &augošā secībā (ascending)

en: In &descending order
lv: Šķirot &dilstošā secībā (descending)

en: &Contents
lv: &Saturs

en: Best &practice
lv: &Labākās prakses

en: &Frequently asked questions
lv: &Biežāk uzdotie jautājumi

en: Cluster map &legend
lv: &Klāsteru karte

en: &About
lv: &Par programmu

en: &Debug
lv: &Atkļūdot

en: Open &log
lv: &Atvērt žurnālu

en: Send bug &report
lv: &Nosūtīt kļūdu ziņojumu

en: Boot time script
lv: Ielādes laika skripts

en: Drive
lv: Sējums

en: Status
lv: Statuss

en: Fragmentation
lv: Fragmentācija

en: Total space
lv: Kopā

en: Free space
lv: Brīvs

en: % free
lv: Procentos

en: Fragmented files on
lv: Fragmentētos failus

en: Visit our Homepage
lv: Apmeklējiet mūsu mājas lapu

en: View report options
lv: Skatīt atskaišu iespējas

en: Fragments
lv: fragmenti

en: Size
lv: izmērs

en: Filename
lv: faila nosaukums

en: Comment
lv: komentāri

en: locked
lv: slēgts

en: move failed
lv: pārvietot neizdevās

en: invalid
lv: nederīgs

en: Please confirm
lv: Lūdzu, apstipriniet

en: Do you really want to hibernate when done?
lv: Vai tiešām vēlaties hibernēt?

note: : This expands to "60 seconds until hibernation" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until hibernation
lv: %lu sekundes līdz hibernācijai

en: Do you really want to log off when done?
lv: Vai tiešām vēlaties beigt darbu?

note: : This expands to "60 seconds until logoff" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until logoff
lv: %lu sekundes līdz darba beigām

en: Do you really want to reboot when done?
lv: Vai tiešām vēlaties pārlādēt sistēmu?

note: : This expands to "60 seconds until reboot" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until reboot
lv: %lu sekundes līdz pārlādēšanai

en: Do you really want to shutdown when done?
lv: Vai tiešām vēlaties izslēgt datoru?

note: : This expands to "60 seconds until shutdown" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until shutdown
lv: %lu sekundes līdz izslēgšanai

en: &Yes
lv: &Jā

en: &No
lv: &Nē

en: folders
lv: Mapes

en: files
lv: Faili

en: fragmented
lv: Fragmentēti

en: compressed
lv: Saspiesti

en: The job is running
lv: Process darbojas

en: Show
lv: Rādīt

en: Hide
lv: Slēpt

en: You can upgrade me ^-^
lv: Jūs varat jaunināt mani ^_^

en: Disk needs to be repaired
lv: Disks jālabo

note: : Status of the completed disk analysis.
en: Analyzed
lv: Analīze
