ultradefrag - en to ka translation catalogue (93 entries)

en: About UltraDefrag
ka: UltraDefrag-ის შესახებ

en: Credits and licenses are listed in the handbook.
ka: მონაწილეები და ლიცენზიები წარმოდგენილია სახელმძღვანელოში.

en: UltraDefrag website
ka: UltraDefrag-ის ვებ-გვერდი

en: &Action
ka: &მოქმედება

en: &Settings
ka: &პარამეტრები

en: &Help
ka: &დახმარება

en: &Analyze
ka: &ანალიზი

en: &Defragment
ka: &დეფრაგმენტაცია

en: &Quick optimization
ka: ს&წრაფი ოპტიმიზაცია

en: &Full optimization
ka: &სრული ოპტიმიზაცია

en: &Optimize MFT
ka: &MFT-ს ოპტიმიზაცია

en: Pa&use
ka: &შეჩერება

en: &Stop
ka: &გაჩერება

en: &Show report
ka: &ანგარიშის ნახვა

en: Skip removable &media
ka: მ&ოხსნადი დისკების გამოტოვება

en: &Rescan drives
ka: &დისკების ხელახალი სკანირება

en: Repair dri&ves
ka: დისკების აღდგენა

en: E&xit
ka: გამოს&ვლა

en: &When done
ka: დ&ასრულების შემდეგ

en: &None
ka: &არაფერი მოიმოქმედო

en: Stan&dby
ka: მო&ლოდინის რეჟიმში გადასვლა

en: &Hibernate
ka: &ჰიბერნაციის რეჟიმში გადასვლა

en: &Logoff
ka: &მომხმარებლის ანგარიშიდან გამოსვლა

en: &Reboot
ka: &კომპიუტერის გადატვირთვა

en: &Shutdown
ka: კ&ომპიუტერის გათიშვა

en: &Language
ka: &ენა

en: &Sorting
ka: &დახარისხება

en: &Boot time scan
ka: &ჩატვირთვის დროს სკანირება

en: &Enable
ka: &ჩართვა

en: &Script
ka: &სცენარი

en: By &path
ka: დახარისხება &მისამართით

en: By &size
ka: დახარისხება &ზომით

en: By &creation time
ka: დახარისხება &შექმნის დროით

en: By last &modification time
ka: დახარისხება &შ&ეცვლის დროით

en: By &last access time
ka: დახარისხება &ბოლო წვდომის დროით

en: In &ascending order
ka: დახარისხება ზრდადობით

en: In &descending order
ka: დახარისხება კლებადობით

en: &Contents
ka: &დახმარების ფაილი

en: Best &practice
ka: &სასარგებლო რჩევები

en: &Frequently asked questions
ka: &ხშირად დასმული კითხვები

en: Cluster map &legend
ka: კლასტერების რუკის ლეგენდა

en: &Upgrade
ka: &გაახლება

en: &Never check
ka: &არ მოძებნო

en: Check &stable releases only
ka: &მხოლოდ სტაბილური ვერსიების ძებნა

en: Check &all releases
ka: &ყველა ვერსიის ძებნა

en: &Check now
ka: &შემოწმება

en: &About
ka: &პროგრამის შესახებ

en: &Debug
ka: გას&წორება

en: Open &log
ka: ჟურნალის &გახსნა

en: Send bug &report
ka: შეცდომის &შეტყობინება

en: Boot time script
ka: ჩატვირთვის დროს სკანირების სცენარი

en: Drive
ka: დისკი

en: Status
ka: მდგომარეობა

en: Fragmentation
ka: ფრაგმენტაცია

en: Total space
ka: სივრცე

en: Free space
ka: ცარიელი სივრცე

en: % free
ka: ცარიელია %

en: Fragmented files on
ka: დაფრაგმენტებული ფაილები

en: Visit our Homepage
ka: ეწვიეთ ვებ-გვერდს

en: View report options
ka: ანგარიშის პარამეტრების ნახვა

en: Powered by Lua
ka: შემქმნელია Lua

en: Fragments
ka: ფრაგმენტი

en: Size
ka: ზომა

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: locked
ka: ჩაკეტილია

en: move failed
ka: გადატანა შეუძლებელია

en: invalid
ka: დაზიანებულია

en: Please confirm
ka: დამოწმება

en: Do you really want to hibernate when done?
ka: ნამდვილად გსურთ, ჰიბერნაციის რეჟიმში გადასვლა შემდეგ?

note: : This expands to "60 seconds until hibernation" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until hibernation
ka: %lu ჰიბერნაციის რეჟიმში გადასვლამდე დარჩენილია (წამი)

en: Do you really want to log off when done?
ka: ნამდვილად გსურთ, მომხმარებლიდან გამოსვლა შემდეგ?

note: : This expands to "60 seconds until logoff" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until logoff
ka: %lu მომხმარებლის ანგარიშიდან გამოსვლამდე დარჩენილია (წამი)

en: Do you really want to reboot when done?
ka: ნამდვილად გსურთ, კომპიუტერის გადატვირთვა შემდეგ?

note: : This expands to "60 seconds until reboot" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until reboot
ka: %lu კომპიუტერის გადატვირთვამდე დარჩენილია (წამი)

en: Do you really want to shutdown when done?
ka: ნამდვილად გსურთ, კომპიუტერის გათიშვა შემდეგ?

note: : This expands to "60 seconds until shutdown" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until shutdown
ka: %lu კომპიუტერის გათიშვამდე დარჩენილია (წამი)

en: &Yes
ka: &დიახ

en: &No
ka: &არა

en: folders
ka: საქაღალდე

en: files
ka: ფაილი

en: fragmented
ka: დაფრაგმენტებულია

en: compressed
ka: შეკუმშულია

en: The job is paused
ka: შეჩერებულია

en: The job is running
ka: მიმდინარეობს სამუშაო

en: Show
ka: გამოჩენა

en: Hide
ka: დამალვა

note: : This expands to "Release 7.0.0 is available for download!" : Make sure that "%ls" is included in the translated string at the correct position
en: Release %ls is available for download!
ka: გადმოსაწერად ხელმისაწვდომია %ls ვერსია!

en: You can upgrade me ^-^
ka: შეგიძლია გამაუმჯობესო ^_^

en: &Cancel
ka: &გაუქმება

en: Error!
ka: შეცდომა!

en: Disk needs to be repaired
ka: დისკი საჭიროებს აღდგენას

note: : Status of the completed disk analysis.
en: Analyzed
ka: გაანალიზებულია
