ultradefrag - en to hy translation catalogue (82 entries)

en: About UltraDefrag
hy: UltraDefrag ծրագրի մասին

en: &Action
hy: &Գործընթաց

en: &Settings
hy: &Կարգավորումներ

en: &Help
hy: &Տեղեկություն

en: &Analyze
hy: &Վերլուծություն

en: &Defragment
hy: &Դեֆրագմենտացիա

en: &Quick optimization
hy: &Արագ օպտիմալացում

en: &Full optimization
hy: Լրիվ օպտիմալացում

en: &Optimize MFT
hy: &МFT-ի օպտիմալացում

en: Pa&use
hy: &Դադար

en: &Stop
hy: &Կանգ

en: &Show report
hy: Ցուցադրել զեկույցը

en: Skip removable &media
hy: Բաց փողել արտաքին կրիչները

en: &Rescan drives
hy: Վերասկանավորել կրիչը

en: Repair dri&ves
hy: Կրիչների վերանորոգել

en: E&xit
hy: Դուրս գալ

en: &When done
hy: Վերջացնելուց հետո

en: &None
hy: Ոչինչ չձեռնարկել

en: Stan&dby
hy: Անցնել սպասման ռեժիմին

en: &Hibernate
hy: Անցնել քնի ռեժիմ

en: &Logoff
hy: Դուրս գալ համակարգից

en: &Reboot
hy: Համակարգիչը վերաբեռնավորել

en: &Shutdown
hy: Անջատել համակարգիչը

en: &Language
hy: Լեզու

en: &Sorting
hy: Դասավորություն

en: &Boot time scan
hy: Մեկնարկել ծրագիրը Windows-ի հետ

en: &Enable
hy: Համակցել

en: &Script
hy: Սկրիպտ

en: By &path
hy: Դասավորել ըստ ճանապարհների

en: By &size
hy: Դասավորել ըստ չափերի

en: By &creation time
hy: Դասավորել ըստ ստեղծման ամսաթվերի

en: By last &modification time
hy: Դասավորել ըստ փոփոխման ամսաթվերի

en: By &last access time
hy: Դասավորել ըստ հասանելիության ամսափվերի

en: In &ascending order
hy: Դասավորել ըստ աճման

en: In &descending order
hy: Դասավորել ըստ նվազման

en: &Contents
hy: Պարունակությունը

en: Best &practice
hy: Օգտակար խորհուրդներ

en: &Frequently asked questions
hy: Հաճախ տրվող հարցել

en: Cluster map &legend
hy: Կլաստերների արտապատկերման քարտեզ

en: &About
hy: Ծրագրի մասին

en: &Debug
hy: Կարգաբերում

en: Open &log
hy: Բացել գրանցամատյանը

en: Send bug &report
hy: Ուղարկել սխալի մասին հաղորդագրություն

en: Boot time script
hy: Windows աշխատանքի սցենարը նախքան բեռնավորումը

en: Drive
hy: Բաժին

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Fragmentation
hy: Մասնատում

en: Total space
hy: Ընդամենը

en: Free space
hy: Ազատ

en: % free
hy: Տոկոսներով

en: Fragmented files on
hy: մասնատել ֆայլերը, ըստ

en: Visit our Homepage
hy: Այցելեք մեր վեբէջ

en: View report options
hy: Հաշվետվությունների կարգավորումներ

en: Powered by Lua
hy: Աշխատում է Lua-ում

en: Fragments
hy: Մասերի

en: Size
hy: Չափ

en: Filename
hy: Ֆայլի անուն

en: Comment
hy: մեկնաբանությունների

en: locked
hy: Արգելափակված է

en: move failed
hy: Չստացվեց տեղափոխել

en: invalid
hy: Ալգորիթմի կամ համակարգի ֆայլերի սխալ

en: Please confirm
hy: Խնդրում եմ, հաստատեք!

en: Do you really want to hibernate when done?
hy: Դեֆրամգմենտացիաից հետո անցնել քնի ռեժիմ?

note: : This expands to "60 seconds until hibernation" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until hibernation
hy: %lu վայլկյան, մինչև քնի ռեժիմ անցնելը

en: Do you really want to log off when done?
hy: Դեֆրամգմենտացիաից հետո դուրս համակարգից?

note: : This expands to "60 seconds until logoff" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until logoff
hy: %lu վայլկյան, մինչև համարկից դուրս գալը

en: Do you really want to reboot when done?
hy: Դեֆրամգմենտացիաից հետո վերաբեռնավրոլ համակարգիչը?

note: : This expands to "60 seconds until reboot" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until reboot
hy: %lu վայլկյան, մինչև համակարգչի վերաբեռնավորումը

en: Do you really want to shutdown when done?
hy: Դեֆրագմենացիաից հետո համակարգիչը անջատել?

note: : This expands to "60 seconds until shutdown" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until shutdown
hy: %lu վայրկյան, մինչև համակարգչի անջատվելը

en: &Yes
hy: &Այո

en: &No
hy: &Ոչ

en: folders
hy: Պանակներ

en: files
hy: Ֆայլեր

en: fragmented
hy: Մասնատված

en: compressed
hy: Խտացված

en: The job is running
hy: Առաջադրանքը կատարվում է

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: You can upgrade me ^-^
hy: Դուք կարող եք Ինձ թարմացնել ^-^

en: Disk needs to be repaired
hy: Անհրաժեշտ է կրիչի ուղղում

note: : Status of the completed disk analysis.
en: Analyzed
hy: Վերանայված է
