ultradefrag - en to bg translation catalogue (73 entries)

en: About UltraDefrag
bg: За UltraDefrag

en: &Action
bg: Действие

en: &Settings
bg: На&стройки

en: &Help
bg: Помощ

en: &Analyze
bg: &Анализ

en: &Defragment
bg: &Дефрагментация

en: &Quick optimization
bg: Бърза оптимизация

en: &Full optimization
bg: Пълна оптимизация

en: &Optimize MFT
bg: Оптимизация на MFT

en: &Stop
bg: &Стоп

en: &Show report
bg: Показване на доклад

en: Skip removable &media
bg: Пропускане на с&меняеми носители

en: &Rescan drives
bg: Ново сканиране на ди&скове

en: Repair dri&ves
bg: Поправка на дискове

en: E&xit
bg: Из&ход

en: &When done
bg: След завършване

en: &None
bg: &Нищо

en: Stan&dby
bg: За&спиване

en: &Hibernate
bg: Замразяване

en: &Logoff
bg: Изход от системата

en: &Reboot
bg: &Рестарт

en: &Shutdown
bg: Изключване

en: &Language
bg: Език

en: &Sorting
bg: сортиране

en: &Boot time scan
bg: Сканиране преди зареждане на Windows

en: &Enable
bg: Разр&еши

en: &Script
bg: &Сценарий

en: &Contents
bg: &Съдържание

en: Best &practice
bg: Най-добри &практики

en: Cluster map &legend
bg: &Легенда на картата

en: &About
bg: За програмата

en: &Debug
bg: Де&бъг

en: Open &log
bg: Отваряне на дневника

en: Send bug &report
bg: Изпращане на доклад за бъгове

en: Boot time script
bg: Сценарий преди зареждане на Windows

en: Drive
bg: Диск

en: Status
bg: Състояние

en: Fragmentation
bg: Фрагментация

en: Total space
bg: Общо

en: Free space
bg: Свободно

en: % free
bg: Процент

en: Fragmented files on
bg: Фрагментирани файлове на

en: Visit our Homepage
bg: Посетете нашия сайт

en: View report options
bg: Преглед на опции

en: Powered by Lua
bg: Работи под Lua

en: Fragments
bg: фрагменти

en: Size
bg: размер

en: Filename
bg: име на файла

en: Comment
bg: коментар

en: locked
bg: заключен

en: move failed
bg: не успя да премести

en: invalid
bg: грешка в алгоритъма или във файловата система

en: Please confirm
bg: Моля, потвърдете

en: Do you really want to hibernate when done?
bg: Наистина ли желаете замразяване след завършване?

note: : This expands to "60 seconds until hibernation" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until hibernation
bg: %lu секунди до замразяване

en: Do you really want to log off when done?
bg: Наистина ли желаете изход от системата след завършване?

note: : This expands to "60 seconds until logoff" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until logoff
bg: %lu секунди до изход от системата

en: Do you really want to reboot when done?
bg: Наистина ли желаете рестарт след завършване?

note: : This expands to "60 seconds until reboot" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until reboot
bg: %lu секунди до рестарт

en: Do you really want to shutdown when done?
bg: Наистина ли желаете изключване след завършване?

note: : This expands to "60 seconds until shutdown" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until shutdown
bg: %lu секунди до изключване

en: &Yes
bg: Да

en: &No
bg: &Не

en: folders
bg: папки

en: files
bg: файла

en: fragmented
bg: фрагментирани

en: compressed
bg: компресирани

en: The job is running
bg: Работя...

en: Show
bg: Показване

en: Hide
bg: Скриване

en: You can upgrade me ^-^
bg: Може да ме актуализирате ^-^

en: Disk needs to be repaired
bg: Дискът трябва да се ремонтира

note: : Status of the completed disk analysis.
en: Analyzed
bg: Анализиран
