ultradefrag - en to be translation catalogue (73 entries)

en: About UltraDefrag
be: Аб UltraDefrag

en: &Action
be: &Файл

en: &Settings
be: &Наладкі

en: &Help
be: &Даведка

en: &Analyze
be: &Аналіз

en: &Defragment
be: &Дэфрагментацыя

en: &Quick optimization
be: Хуткая апты&мізацыя

en: &Full optimization
be: Поўная аптымізацыя

en: &Optimize MFT
be: Аптымізацыя MFT

en: &Stop
be: &Стоп

en: &Show report
be: &Паказаць справаздачу

en: Skip removable &media
be: Перайсці здымных &носьбітаў

en: &Rescan drives
be: А&бнаўленне

en: Repair dri&ves
be: Выправіць дыскі

en: E&xit
be: Вы&хад

en: &When done
be: &Пасля завяршэння

en: &None
be: &Няма

en: Stan&dby
be: У рэжым &чакання

en: &Hibernate
be: &Спячка

en: &Logoff
be: Выхад &з сістэмы

en: &Reboot
be: &Перазагрузка

en: &Shutdown
be: &Выключэнне

en: &Language
be: &Мова

en: &Sorting
be: Сартаванне

en: &Boot time scan
be: &Запуск перад загрузкай Windows

en: &Enable
be: &Ўключыць

en: &Script
be: &Сцэнар

en: &Contents
be: &Змест

en: Best &practice
be: &Лепшыя практыкі

en: Cluster map &legend
be: Легенда &карты

en: &About
be: &Аб праграме

en: &Debug
be: Адладжваць

en: Open &log
be: &Адкрыйце часопіс

en: Send bug &report
be: Адправіць &паведамленне пра памылку

en: Boot time script
be: Сцэнар запуску перад загрузкай Windows

en: Drive
be: Дыск

en: Status
be: Статус

en: Fragmentation
be: Фрагментацыя

en: Total space
be: Усё месца

en: Free space
be: Свабоднае месца

en: % free
be: Працэнт

en: Fragmented files on
be: Фрагментаваныя файлы на

en: Visit our Homepage
be: Наведайце наш вэбсайт

en: View report options
be: Параметры справаздач

en: Powered by Lua
be: Працуе на Lua

en: Fragments
be: лік фрагментаў

en: Size
be: памер

en: Filename
be: імя файла

en: Comment
be: каментар

en: locked
be: заблакаваны

en: move failed
be: не атрымалася перамясціць

en: invalid
be: памылка ў алгарытме ці файлавай сістэме

en: Please confirm
be: Калі ласка, пацвердзіце

en: Do you really want to hibernate when done?
be: Вы сапраўды жадаеце спячкі сістэмы пасля завяршэння?

note: : This expands to "60 seconds until hibernation" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until hibernation
be: %lu секунд да спячкі сістэмы

en: Do you really want to log off when done?
be: Вы сапраўды жадаеце выхаду з сістэмы пасля завяршэння?

note: : This expands to "60 seconds until logoff" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until logoff
be: %lu секунд да выхаду з сістэмы

en: Do you really want to reboot when done?
be: Вы сапраўды жадаеце перазагрузкі пасля завяршэння?

note: : This expands to "60 seconds until reboot" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until reboot
be: %lu секунд да перазагрузкі

en: Do you really want to shutdown when done?
be: Вы сапраўды жадаеце выключэння сістэмы пасля завяршэння?

note: : This expands to "60 seconds until shutdown" : Make sure that "%lu" is included in the translated string at the correct position
en: %lu seconds until shutdown
be: %lu секунд да выключэння сістэмы

en: &Yes
be: &Так

en: &No
be: &Няма

en: folders
be: папак

en: files
be: файлаў

en: fragmented
be: фрагментаваныя

en: compressed
be: сціснутага

en: The job is running
be: Заданне выконваецца

en: Show
be: Паказаць

en: Hide
be: Схаваць

en: You can upgrade me ^-^
be: Вы можаце мяне абнавіць ^-^

en: Disk needs to be repaired
be: Дыск мае патрэбу ў выпраўленні

note: : Status of the completed disk analysis.
en: Analyzed
be: Прааналізаваны
